Профнастил - де застосовується, а також плюси і мінуси Найбільш затребуваним будівельним матеріалом в наш час є профнастил. З цим матеріалом, непорівнянний ніякий інший матеріал, за допомогою якого можна створити індивідуальні види дахів, покрити будь-яку будівлю, змонтувати потрібну конструкцію.

Він виготовляється з оцинкованої сталі, загорнутої в рулон, різної товщини на спеціальному обладнанні. Так як його основа має необмежений розмір, готовий профнастил може бути виготовлений різної довжини. Рельєфна структура і непогана товщина профнастилу, забезпечує йому досить хорошу стійкість до пошкоджень. Довжина для кожного аркуша вираховується від індивідуального замовлення, але не може перевищувати 12 метрів.

Основними перевагами профнастилу, по відношенню до інших матеріалів є:

1. Відносна дешевизна матеріалу порівняно з іншими видами.
2. Довгий термін служби. Середнім строком експлуатації вважається 30 років.
3. Має відмінні антикорозійні властивості.
4. Унікальність розмірів. Такий будівельний матеріал можна замовити в різних формах і кольорах.
5. Цей матеріал виготовлений за екологічним нормам.
6. Легкість аркушів. Цей матеріал можна використовувати в будь-яких конструкціях, транспортувати на будь-які відстані і висоти.
7. Простота монтажу. Кріплення такого матеріалу можна довірити навіть самому недосвідченому людині.
8. Не вимагає експлуатаційних витрат.
9. Може застосовуватися в дизайні будь-якого приміщення.

Користуючись своїми перевагами, профнастил відкриває для себе нові горизонти по облаштуванню приміщень.

Виходячи їх своїй універсальності, він поділяється за такими типами:

1. Стінний. Він призначений для обробки зовнішніх і внутрішніх стін складів, приміщень та підсобних будівель. Найчастіше використовують в якості складового елементу зовнішнього утеплення приміщення. Також такий вид профілю встановлюють в якості паркану чи огорожі на дачних ділянках. Такий профнастил випускається ширина до 1,8 м і заввишки до 2 м.

2. Несучий. Цей профнастил є самим затребуваним, так як його використовують, скрізь починаючи від паркану закінчуючи дахом. У нього оптимальне співвідношення ціни та якості. Випускається шириною в рамках 1,1 м і висотою до 2,5 м.

3. Покрівельний. Виходячи зі своєї невеликої вартості і наявності хороших якостей, він користується великим попитом. Так як за необхідності внести зміни до влаштування в будинки або даху не потрібно змінювати план будови і робити додаткові витрати. Виробляється шириною в межах 1,2 м і висотою до 2 м.