Kress 250 RSE Set Я займаюся укладанням пробкових покриттів, зокрема, настилом коркового паркету. Шліфувати такі матеріали стрічковими шліфмашинами важко, так як занадто великий ризик «зарывания».

Ексцентрикові ШМ дозволяють домогтися більш високої чистоти поверхні, але ними незручно працювати біля стін і зовсім неможливо шліфувати кути.

Оптимальний вибір - плоскошліфувальна машина. Хочу поділитися своїми враженнями від моделі Kress 250 RSE Set, в яку я закохався ще в магазині.

В першу чергу вселяє повагу жорстка магнієва підошва, яка покликана забезпечити ідеальну площину оброблюваної поверхні і хороший тепловідвід. Передбачено подвійне кріплення шліфувальних листів на липучці і з допомогою затискачів. Основа підошви зроблено з дуже щільною пористої гуми, що додає впевненості в довгому терміні служби (у деяких виробників ці гумові накладки настільки кволі, що починають фарбуватися вже через кілька годин роботи).

Потужності 250 Вт цілком вистачає для більшості завдань, а плавне регулювання частоти ходів з 10000 до 22000 при амплітуді 3 мм дозволяє працювати з широким спектром матеріалів.

Цікава компонування машини: мішок для збору пилу приєднується збоку, а не ззаду, як у більшості аналогів. В результаті www.postroil.com вийшов більш компактним і, головне, зручним, так як мережевий кабель не чіпляється за пилозбірник. Додаткова рукоятка знімна, що полегшує роботу, наприклад, під батареями. (Правда, щоб її зняти, знадобиться шестигранний ключ, який, на жаль, в комплект поставки не входить.) Форма ручки теж не зовсім звичайна - Т-подібна, що робить її однаково зручним як при прямому, так і при зворотному хваті. Особливо це стане в нагоді при перехопленні працюючої машини з однієї руки в іншу без відриву від поверхні.

Дуже порадувала комплектація. В пластиковому кейсі я виявив фірмовий набір шліфувальних листів, адаптер для пилососа діаметром 35 мм (на мій погляд, дуже потрібна річ) і 4-метровий знімний мережевий кабель. І все це всього за 150 у.е.!

В роботі інструмент показав себе відмінно: 5-6 годин на день з перервами тільки для спустошення пилозбірника або пилососа, без найменших ознак перегріву машини і стомлення від вібрації. І хоча експлуатую її менше року, встиг за цей час відшліфувати понад 500 кв. м поверхні. Таким чином, машина вже давно себе окупила.

Наостанок додам, що з «витратні матеріали» немає ніяких складнощів: пачка з 10 аркушів коштує близько 30 рублів. Тим не менш в комплект поставки не завадило б включити, крім www.postroil.com ще шаблон і дирокол назад для штампування «шкурки». Такі дрібниці не повинні сильно позначитися на ціні машини, тим більше що, на мій погляд, по своїх характеристиках і комплектації Kress 250 RSE Set у своєму класі поза конкуренцією.

В компанії timecube.ru ви можете придбати скриньки для годинника з автоподзаводом, а також бокси для годин.