Характеристики акрилових ванн Все більше і більше в наш побут входять акрилові ванни. Вони з'явилися на російському ринку більше 10 років тому, але при цьому вони встигли завоювати ванні кімнати знаходяться в люксових готелях і будинках високого класу.

Тим самим акрилові ванни залишили далеко позаду своїх чавунних і сталевих аналогів. Товщина бортів www.Aquatika.ru набагато тонше чавунних. При виробництві акрилових ванн використовується метод вакуумної формовки, де присутні 4-5 мм акрилові листи.

Характеристики акрилових ванн
Після того як завершено охолодження, вони обов'язково армуються скломати, а також ненасиченої поліефірної смолою. Там, де відбуваються кріплення каркаса, неодмінно листами ДСП ці місця додатково посилюються. Існують акрилові ванни, які виконуються з однорідного литтєвого акрилу.

Вони армуються фінської смолою і можуть бути підсилені вітчизняної ДСП. Як правило, такі ванни встановлюються на жорсткі металеві каркаси. Стандартом якості є також додаткова обробка поверхні каркаса спеціальним антикорозійним складом. Подібний склад здатний роками протистояти пару, гарячої середовищі і вологи, які неодмінно присутні у ванних кімнатах.

Перед тим як купувати акрилову ванну, бажано ознайомитися з усіма сертифікатами. Огляньте борт акрилової ванни на світло. Якщо ванна виконана якісно, то вона не буде просвічувати. Можна натиснути в середині ванни на стінку. Так як ванни армуються для жорсткості, то стінка повинна бути міцною і «не гуляти». Також необхідно уважно оглянути покриття ванни. Він повинен складатися з двох шарів - смоли і акрилу. В іншому випадку ванна буде складатися з тонкого шару акрилу та товстого шару пластика, а також армування. Таку ванну купувати не рекомендується.