Електрорубанки Bosch GHO При різних показниках потужності і частоти обертання барабана обидві моделі мають однакову (найбільш поширену) ширину стругання -82 мм. А от глибина занурення у них різна.

GHO 26-82 на загальному тлі цим параметром практично не виділяється. Зате GHO 40-82 З при порівняно невеликих габаритах і вазі здатний зараз знімати до 4 мм і вибирати чверть до 24 мм. Цей рубанок розрахований на великі навантаження: при середній потужності він має нетипово низькі оберти валу, що дозволяє впевнено знімати стружку навіть на дуже міцних матеріалах.

Причому глибина проходу може бути чи не максимальної - «традиційні» машини в таких умовах напевно залишать щербини. Втім, проводити чистову обробку поверхні теж ніщо не заважає - глибина регулюється з кроком 0,1 мм. gHo 26-82, навпаки, www.postroil.com легкий, компактний, з високою частотою обертання. Його основне призначення - якісне оздоблення, а не з'їм товстої стружки. Рубанком зручно користуватися і на верстаку, і на вазі, тому застосовувати його при оздоблювальних роботах (наприклад, для чистової доведення стін і стель) - одне задоволення.

Напрямок викиду тирси у обох моделей користувач вибирає залежно від конкретної ситуації. «Вихлопний отвір круглий, так що пилосос або мішок для збору стружки підключають безпосередньо, без будь-яких адаптерів.

Ніж у www.postroil.com не простий - патентована система Woodrazor забезпечує точне стругання практично без зусиль. Цікаво також, що замінюють і юстируют лезо дуже швидко, завдяки зручній конструкції закріплення.

GHO 26-82 - «типовий представник класу професійних www.postroil.com. Завдяки малим габаритам і вазі підійде «всім і кожному». GHO 40-82 З має порівняно невелику частоту обертання при високій потужності, а також вирізняється глибиною стругання і вибірки чверті.

Якщо вам потрібно встановитися котли опалення тоді заходьте на сайт termosyst.ru і оформляйте замовлення на проектування і монтаж систем опалення.