Будівництво гаража своїми руками Всі, хто має за містом дачу, мріють і про інших будівлях на ділянці, однією з яких є гараж. Він служить будиночком для машини, в якому її не намочить дощ, та й злодії не вкрадуть.

Вибравши відповідне місце, треба звернутися у відповідні служби для складання проекту. Це займе деякий час, який можна використовувати для придбання матеріалів.

Розчистивши територію, потрібно встановити кілочки для майбутнього фундаменту. Капітальний гараж повинен стояти на міцному стрічковому фундаменті. Споруду можна прилаштувати до вже існуючої, або вмонтувати, але найкраще звести окремо від інших і в тому місці, куди зручно буде заїжджати з дороги.

Для майбутнього фундаменту потрібно викопати рів глибиною 0,60 см, шириною 0,30 див. Розміри можуть бути змінені в бік збільшення в залежності від регіону. На дно траншеї необхідно насипати піску, добре утрамбувати і зверху укласти шар щебеню. Тепер можна ставити опалубку, яку збивають з старих дощок, і заливати бетон. Періодично в нього вкладають арматуру, скріплену між собою. Верхній шар повинен бути абсолютно рівним, перевіряють його будівельним рівнем. Для висихання фундаменту знадобитися 3-5 днів, після чого починають кладку стін.

На фундамент поміщають гідроізоляцію у вигляді руберойду, вона захищає стіни від вологи, що надходить із землі. Гаражні ворота слід встановити до початку кладки стін, а www.mirvorotspb.ru краще в перевіреному місці. Для того, щоб вони надійно з'єдналися зі стіною, треба вварить в раму з обох боків кілька закладних деталей, потім вони будуть заховані у швах. Вертикальність воріт перевіряється схилом.

Будівництво гаража своїми руками
Будівництво гаража своїми руками

Пінобетон починають укладати з кутів так, щоб кожен наступний ряд перекривав шви попереднього. По натягнутому шнуру прокладають перший ряд, він відповідальний, від нього залежать всі інші. Виставивши кути, продовжують прокладати другий ряд і так далі. За допомогою рівня перевіряють горизонтальність. Коли стіни наберуть відповідну висоту, необхідно подумати про стік дощової води.

Дах майбутньої споруди може бути односхилим або двосхилим, все залежить від загального дизайну на ділянці. Укривають її, відповідно, тим матеріалом, яким вкритий будиночок. Це може бути металочерепиця, профлист або звичайний шифер. Всередині будова оснащують полицями, проводять електрику, встановлюють вимикачі та розетки.

Оштукатурені стіни можна пофарбувати будь-яким кольором.