Оздоблення стін орендованої квартири З одного боку, якщо ви не є власником квартири, ви не зможете змінити деякі аспекти її оформлення.

Наприклад, у багатьох квартирах забороняють фарбування стін або обклеювання шпалер.

Але навіть якщо ваші руки зв'язані, можна зробити деякі корисні речі, які допоможуть вам в значній мірі змінити вигляд квартири. Ось кілька простих порад для прикраси невеликого простору.

Розміри картин

Коли справа доходить до стін, у вас є кілька хороших варіантів. Ви можете використовувати великі за розмірами картини, що б перетворити нудні білі стіни на щось цікаве і своєрідне.

Ви також можете купити великі шматки тканини, які допоможуть покрити більшу площу стін і стати центром уваги в кімнаті, при цьому вартість оздоблювальних робіт буде вельми невеликий.

Крім цього, можна придбати знімні штучні стіни. Є моделі будь-яких стилів, які доступні для використання, щоб ви могли залишити свій внесок у кімнаті. При цьому при переміщенні або бажання що-небудь змінити, вони можуть бути легко видалені без шкоди для фарби під ними. Якщо ви турбуєтеся про створення отворів в стінах, ви можете використовувати знімні гачки, кріпляться за допомогою клею.

Вони бувають різних розмірів і сили, щоб підтримати творів мистецтва та інші декоративні елементи. Коли вони стануть непотрібними, можна з легкістю видалити їх без шкоди для стін.

Оздоблення стін орендованої квартири
Оздоблення стін орендованої квартири

Вітрини

Вітрини є ще одним способом, завдяки якому ви можете привнести колорит кімнати, не вносячи при цьому будь-яких змін або пошкоджень стін. Колір для вітрин, як правило, вибирається або нейтральним, або координуючим з іншими колірними акцентами в кімнаті.

При виборі тканини ви навряд чи зможете самі знайти те, що буде добре поєднуватися з основним кольором простору. У цьому випадку в магазинах часто продаються тканини, які спеціально розроблені для координації та доповнення один одного. Так як квартири часто невеликі, переконайтеся, що добре використовуєте доступне простір.

Оздоблення стін орендованої квартири
Декоративні стелажі з кошиками для зберігання забезпечують скоординований вигляд і функціональність. Вони дадуть вам більше місця для зберігання дрібних предметів, не роблячи вашу квартиру захаращеною. Використовуйте перегородки для того, що б розбити великий простір у квартирі.

Живучи в невеликому орендованому приміщенні, існують деякі проблеми, пов'язані з його оформленням, однак при особливому бажанні і в подібній ситуації можна зробити щось вишукане.