Як видалити грибок зі стін Підвищена вологість і погана вентиляція повітря у квартирі може призвести до утворення плісняви на стінах, що дуже небезпечно для здоров'я, а якщо така проблеми торкнулася торгові павільйони це взагалі можна сказати пп.

Отже, цю проблему необхідно якомога швидше усунути. Тому давайте розберемося, як видалити грибок зі стін.

Видаляти цвіль зі стін як і проводити www.uplast.ru потрібно в літній період, коли на вулиці сухо і тепло. Спочатку видаліть облицювання з ураженої грибком стіни, а потім зніміть штукатурку, в яку в'ївся грибок. Цю операцію слід виконувати дуже ретельно. Адже в іншому випадку грибок знову з'явиться на стіні через деякий час.

Після зняття штукатурки обробіть стіну мильним розчином, а коли вона висохне, нанесіть на її поверхню спеціальне бактерицидний засіб. Потім прогрунтуйте стіну грунтовкою з антисептиком і нанесіть на неї шар гідроізоляційного матеріалу – це запобігатиме потраплянню вологи в штукатурку.

Тепер залишається лише нанести на стіну шар штукатурки і пофарбувати її теплоізоляційною фарбою. Ну а після висихання фарби стіну можна обробити будь-яким облицювальним матеріалом.