Панелі МДФ де і як використовувати Останнім часом дуже часто при обробці внутрішніх приміщень використовують панелі МДФ. Цей вид матеріалу екологічно чистий, зносостійкий, простий у догляді і має невисоку вартість.

Колірна гамма його на сьогоднішній день дуже обширна.

Монтаж панелей досить просто зробити самому. Спочатку необхідно зробити обрешітку всій поверхні стін кімнати. Для цього дерев'яні планки товщиною 0.5 см прибиваємо перпендикулярно напрямку укладання панелей. Відстань між планками має становити не менше 0.5 метра.

Нашивати панелі починайте від кута. Перед тим, як прикріпити першу панель, ретельно вирівняйте рівень – від цього буде залежати якість всієї укладання. Для кріплення панелей дуже зручно використовувати будівельний степлер. Візьміть першу панель і вбийте скобу в планку приблизно по центру.

Ще раз перевірте рівень, і тільки після цього вбивайте скоби по всій довжині. Панелі кріпляться між собою спеціальними пазами, що дуже зручно при монтажі. Коли всі панелі розміщені по всій поверхні стін, кути та інші зрізи приховайте оздоблювальними планками. Вони кріпляться на панелі за допомогою спеціального клею або цвяхів.

Головне – всі роботи виконувати акуратно, щоб в майбутньому не зіткнутися з проблемами. Адже для ліквідації їх доведеться переживати купу супутніх робіт, а це затратно як по фінансовій частині, так і з точки зору моральної!