Оренда опалубки стін ефективний спосіб отримати хороший результат і заощадити Опалубка стін — це об'ємне обладнання, що потребує своєчасного догляду і в досить великих площах для його зберігання. Згідно зі статистикою, оренда опалубки стін не охоплює всього лише 5 % обороту європейського ринку оренди.

З цього випливає, що переважна більшість ощадливих керівників будівельних компаній вже давно прийшов до наступного висновку: брати опалубку у тимчасове користування обходиться набагато дешевше, ніж купувати ці конструкції.

Коли оренда опалубних конструкцій стін найбільш вигідна?

Досить часто в розпорядженні фірми є всього один комплект опалубки для зведення стін, якого не завжди вистачає. В даній ситуації перше, що приходить в голову — докупити відсутнє устаткування. Тут потрібно враховувати наступний момент: оновлений асортимент пристосувань згодом може знадобитися нескоро або взагалі не знадобиться. Отже, уникнути небажаних витрат можна шляхом оренди потрібного комплекту.

Оренда arenda-opalubki-spb.ru — хороший засіб отримати всі пристрої, необхідні для проведення запланованих процесів за невисокою ціною. Завершивши роботи, орендар просто повертає опалубку орендодавцю, за рахунок чого витрачати кошти на утримання обладнання не доведеться.

Ситуації, коли у підрядника в принципі відсутня опалубка — також не рідкість, проте, і в цьому випадку без неї неможливо зробити монолітні роботи. Покупка нового комплекту коштує чималих грошей, які на певний проміжок доведеться заморозити. Орендна ж плата може бути розподілена за кошторисом. Іншими словами, оренду конструкції слід сприймати в якості послуги, оскільки вона не значитися на балансі організації.

Вибираючи опалубні конструкції, потрібно звернути увагу на матеріали, з яких вони виконані: сталь, алюміній, пластик. Частково цей критерій визначає орендні умови.

Види опалубки, які можна орендувати:

  • Оренда опалубки стін із сталі — взяти у тимчасове користування сталеву щитову конструкцію означає віддати перевагу міцності і надійності. Вибір на її користь найчастіше скоюють при будівництві масштабних об'єктів, де ніяк не обійтися без вантажний підйомної техніки;

  • Оренда алюмінієвої опалубки — характерною особливістю даного виду металоконструкції, використовуваної при спорудженні стін, є легкість. При цьому вона володіє прекрасною витривалістю, порівнянної зі сталевим обладнанням, хоча і потребує більш дбайливому догляді. Недбале ставлення до конструкції (наприклад, неакуратний її захоплення спецтехнікою) часто стає причиною деформації металу;

  • Оренда пластикової опалубки — актуальна при будівництві одноповерхових споруд. Основні переваги конструкції — легкість і простота монтажу, а з недоліків головним є крихкість матеріалу.
  • Переваги оренди стінових опалубних конструкцій:

  • Економічність — орендувати конструкцію коштує набагато дешевше, ніж придбати обладнання, що дає можливість скоротити витрати. Особливо це актуально для дрібних підрядних організацій, які не потребують постійному використанні опалубки;

  • Довговічність — елементи конструкції покриті спеціальним полімерним складом, за рахунок чого значно поліпшуються антикорозійні властивості даного комплекту;

  • Безпека — детально продумана конструкція стійок, забезпечують рівномірне навантаження по робочій поверхні, роблять опалубку стійкою до пошкоджень.