Як істотно прискорити процедуру зведення будинку Процес зведення власного будинку – це, як правило, досить тривалий і надзвичайно трудомістке захід. Пояснюється такий фактор, перш за все, рядом певних технічних особливостей (дуже багато виконувані процедури фізично просто неможливо прискорити), і, звичайно ж, труднощами в плані фінансування.

Саме з цієї причини, проблема прискорення даного процесу, сьогодні є надзвичайно актуальною.

Припустимо, що все необхідне для спорудження будови фінансування здійснено в належному обсязі. У цій ситуації процедура прискорення будівельного процесу слід проводити за рахунок застосування особливих інноваційних технологій. Що стосується самого принципу прискорення більшої частини будівельних операцій, то він, як правило, практично скрізь ідентичний, і передбачає використання різноманітних напівфабрикатів.

Облаштування фундаменту

Як істотно прискорити процедуру зведення будинку
Істотно прискорити процедуру спорудження фундаменту можна за рахунок використання спеціальних блоків ФБС, які виготовляються у вигляді досить масивних бетонних елементів, додатково посилених за допомогою металевого прута. Подібна методика дає можливість здійснювати закладку такого фундаменту буквально всього лише за кілька годин, оскільки блоки, в подібній ситуації, просто вкладаються в певній послідовності в завчасно підготовлену траншею. У тому випадку, якщо з-за особливої конфігурації фундаменту використовувати лише одні типові блоки не виходить, то справитися з цією проблемою можна буде за рахунок спорудження додаткових арматурних каркасів. Зібрану таким чином конструкцію залишиться лише залити бетоном і, природно, дочекатися його повного затвердіння.

Перекриття

Як істотно прискорити процедуру зведення будинку
При облаштуванні міжповерхових перекриттів найбільш кращим рішенням вважається застосування опалубки, підсилює арматури і бетону. Також досить непоганим варіантом, в подібній ситуації, можуть стати і вже повністю готові залізобетонні плити. Завдяки їх застосуванню швидкість будівництва, звичайно ж, дуже серйозно зростає, проте для роботи з подібним матеріалом обов'язково буде потрібна допомога спеціальної техніки.

Стіни

Для значного прискорення процесу зведення будівлі, всі внутрішні стіни в ньому можна зробити з гіпсокартону, а зовнішні виконати за монолітної технології. Подібна методика зведення стін передбачає спорудження спеціальної вертикальної опалубки, в яку потім закладається підсилює арматура і заливається безпосередньо сам бетон. Порівняно з традиційною кладкою такий спосіб, звичайно ж, здійснюється набагато швидше.