Інші види страхування нерухомості Крім популярних видів страхування страхові компанії, такі як Росгосстрах пропонують і ряд інших послуг та видів страхування. Наприклад, страхування ризику, що виникає при купівлі нерухомості, особливо вже була у використанні.

В даному випадку вас страхують від можливої втрати придбаної вами нерухомості, наприклад, квартири. Страхують компанії і від можливого визнання незаконної угоди або недійсною. Тобто в судовому порядку дії продавця будуть визнані неправомірними і вашу угоду анульовано.

Тариф страхових компаній по цьому виду страхування становить 0,8 відсотків і максимум – 1,5 відсотка від ціни придбаної вами нерухомості. Причиною вашої втрати може бути, наприклад, шахрайство або незаконно проведена приватизація, раптом з'явилися пайовики, родичі або інші претенденти на нерухомість.

Якщо ви купуєте житло в новому будинку, то ви можете постраждати від того ж шахрайства або обставин непереборної сили, в результаті яких припинилися будівельні роботи на вашому об'єкті.

У цьому випадку у страхових компаній є програма страхування подібних ризиків. Тариф такого страхування відносно низький. Він обійдеться вам всього в 1,65 відсотків від ціни вашого майбутнього житла. Є також можливість застрахувати і самі будівельні роботи.

Це може бути цікавим, тому, хто сам будує собі будинок, наймає робітників, закуповує будівельні матеріали або змінює планування свого житла, також наймаючи виконавців зі сторони. Ставка такого страхування – 0,26 відсотка. Якщо ви купили квартиру на вторинному ринку або проживаєте в старій квартирі, то вам буде цікавий вид страхування від аварій систем будинку, таких як каналізація, опалення або водопровід.

Можна застрахувати свою квартиру від дій сусідів, наприклад, якщо вас затоплять сусіди зверху або пошкодять ваші стіни при ремонті. Можна застрахувати свою нерухомість і природних явищ, повінь, землетрус і т. д.

Коли ви будете вибирати страхову компанію, звертайте увагу на те, як довго вона працює, які пропонує послуги, які у цієї компанії тарифи. Врахуйте, що надмірно низькі тарифи ознака ненадійності компанії.

Звертатися треба в ту компанію, яка працює не перший рік і не женеться за клієнтом. Не поспішайте з підписанням договору, страховій компанії потрібно вивчити ваш випадок, перш ніж прийняти рішення.