Основні вимоги, що пред'являються до робіт по облаштуванню фасадів Практично у всіх будівель, фасад, як відомо, відіграє досить важливу і дуже значиму роль – вона створює для всіх несучих конструкцій досить надійний захист від надмірного негативного впливу різноманітних зовнішніх чинників та істотній мірі збільшує тривалість їх служби.

Крім того, завдяки подібним елементам, у будівель також досить серйозно поліпшуються і їх ізоляційні показники.

Саме тому, для досягнення даних цілей, всі заходи по облаштуванню фасадів необхідно обов'язково проводити на максимально високоякісному рівні.

Найголовнішим моментом в процесі облаштування фасадів, звичайно ж, вважається правильний підхід до проектування самої будови. Так, наприклад, дах повинна обов'язково мати невеликі виступи над стінами, які будуть значною мірою перешкоджати стоку води по їх поверхнях.

Основні вимоги, що пред'являються до робіт по облаштуванню фасадів

Кілька рекомендацій з опорядження фасадів

У тому випадку, якщо конструкція споруди передбачає присутність горизонтальних виступів, то в цій ситуації необхідно обов'язково подбати про облаштування додаткових скосів і жолобів, які дуже добре перешкоджати потраплянню дощової води безпосередньо на поверхні несучих стін.

Що стосується підбору матеріалу для облаштування фасаду, то тут, як правило, все звичайно залежить від конструктивних особливостей самого будови і від умов навколишнього середовища. Так, якщо споруда розташовується в зоні з досить непростим кліматом, то для облаштування її фасаду краще всього використовувати деревні матеріали, виконані тільки з найбільш довговічних порід дерева.

Крім усього іншого, зовнішнє оздоблення також призначена і для забезпечення будовою додаткового рівня теплоізоляції, створюваного за рахунок використання особливих утеплювачів. При цьому досить важливим вимогою, в подібній ситуації, зазвичай стає забезпечення належного рівня паропроникності.

Матеріали для облаштування фасадів

Найбільш широким розповсюдженням, при проведенні заходів з опорядження фасадів, сьогодні по повному праву користуються натуральна деревина, камінь і декоративна штукатурка. У разі використання подібних матеріалів при облаштуванні фасадів, дуже важливо не забувати про обов'язкове створення додаткового ветроизоляционного шару, який, при цьому, ні в якому разі не повинен мати точок зіткнення з самим обробним матеріалом.

Що стосується облаштування фасадів з допомогою мінеральної штукатурки, то тут найважливіша особливість полягає в тому, що наносити подібний матеріал необхідно обов'язково у кілька шарів. Адже тільки в цій ситуації така облицювання буде здатна повною мірою виконувати своє призначення.