Замініть циркуляційний насос Циркуляційний насос як і www.grundfos.ru забезпечує, щоб в радіаторах і кранах була гаряча вода. Навіть вашу насосу всього 5-10 років, замінивши його більш сучасною моделлю з автоматичним регулюванням тиску (і споживання електрики), ви можете значно заощадити.

Якщо ваш будинок опалюється традиційним опалювальним котлом, заміну циркуляційного насоса можна виконати самостійно.

Хоча можна довірити її і www.postroil.com, яким для цього буде потрібно всього кілька годин. Ви виграєте в будь-якому випадку, оскільки будете економити деяку суму, в залежності від того, скільки електрики споживав ваш попередній насос.

Всього кілька інструментів і матеріалів необхідно, щоб виконати заміну циркуляційного насоса. Два розвідних ключа, льняна пакля і мастило для труб - це все, що зазвичай потрібно для такої роботи

Демонтаж насоса

Перекрийте подачу води. Перед цим відключіть електроенергію. У нас вся інсталяція знаходиться в котельні, а вентиль, який перекриває подачу води, розташований біля підлоги. Під'єднайте шланг, щоб відводити воду в каналізацію. Спустіть стару воду. Не лякайтеся, якщо вона буде зовсім чорною. У трубах та радіаторах www.postroil.com вона часто циркулює по кілька років.

Демонтуйте старий насос. Перед зняттям насоса злегка постукайте молотком по з'єднаннях труб. Можливо, вони туго затягнуті, і постукуванням ви полегшите їх розкручування. Відкрутіть з'єднання труб. Використовуйте газовий або розвідний ключ, під насос поставте відро, щоб зібрати решту в трубах воду.

Замініть циркуляційний насос
Зніміть насос. Коли обидва з'єднання розкручені, насос можна підняти. Позаду насоса є стрілка, що вказує напрямок перекачування води. Відзначте його на стіні.

Перед установкою нових сполук для труб необхідно їх ущільнити лляної клоччям і мастилом. На різьбу зліва направо намотують клоччя і наносять на неї мастило. Закрутіть нові сполуки.
Старі з'єднання не годяться для нашого нового насоса, тому їх довелося замінити. Для утримування труб під час закручування сполук знадобиться другий ключ.

Установка насоса

Замініть циркуляційний насос
Приєднайте новий насос спочатку з одного боку. Перевірте напрямок потоку води і виконайте пробну установку насоса. Працюйте ретельно, не забувайте вставляти прокладки. Прикрутіть насос і з іншого боку.

Тут також встановіть гумові прокладки і виконайте пробне прикручування великий гайки. Старанно затягніть гайки. Поки насос не закріплений повністю, відрегулюйте його розміщення і потім затягніть дві великі гайки, щоб з'єднання труб стали щільними.

Щоб підключити насос до току, ми попросили www.postroil.com встановити контактну розетку із заземленням. На кінці одного кабелю приєднана спеціальна вилка для насоса. На іншому кінці кабелю встановіть розетку.

ВАЖЛИВО! Система заповнюється водою перед включенням струму.


За матеріалами журналу "Зроби Сам"