Горизонтальні жалюзі нюанси установки Горизонтальні жалюзі доступні і компактні вироби, які на сьогоднішній час широко використовуються в побуті. Такі вироби можуть бути виготовлені з деревини, пластику або металевих сплавів.

Володіючи високою стійкістю до впливу сонячних променів і маючи багату колірну гаму. Подібні жалюзі стануть, безумовно, окрасою будь-якого приміщення, в тому числі і офісного.

Встановлені на вікнах жалюзі забезпечать приміщенню необхідну сонцезахист і надійно сховають його від цікавих очей. Однак після придбання горизонтальних жалюзі, багато людей відчувають деякі труднощі з їх монтажем, оскільки для цього необхідний певного роду інструмент і деякі знання.

Інструменти для монтажу

Монтаж горизонтальних жалюзі може бути здійснено як на стіну, так на стелю або ж, наприклад в отвір. Тому в залежності від підстави, на яке будуть закріплені жалюзі, перш за все, потрібно: перфоратор, молоток, рівень і рулетка, для того щоб справити згодом всі необхідні для установки жалюзі виміри. З кріплення, необхідно буде придбати пластмасові дюбелі 6 або 8 діаметра і невеликі саморізи до них.

Замір та монтаж горизонтальних жалюзі

Роботи з монтажу горизонтальних жалюзі слід, перш за все, починати з відповідної розмітки. Для цього потрібно знайти центр віконного отвору, зробити це можна за допомогою рулетки. Далі необхідно визначити максимально зручне розташування управління жалюзами - зліва або навпаки праворуч.

Горизонтальні жалюзі нюанси установки
Горизонтальні жалюзі нюанси установки

Горизонтальні жалюзі кріпляться, як правило, за допомогою спеціальних твіст - кронштейнів, при цьому відстань між такими кріпленнями не повинно бути більше 60 див. Також дуже важливо роблячи всі виміри, контролювати те, щоб встановлені кронштейни в підсумку не потрапили б на механізм встановлених жалюзей, супорт або фіксатор.

Як тільки вся необхідна розмітка для установки виконана, можна закріплювати кронштейни на стелю або стіни. Після того, як кронштейни ретельно закріплені, необхідно повернути за годинниковою стрілкою, встановлені на них засувки до упору.

Далі береться самий верхній карниз жалюзі і акуратно вставляється в один кронштейн. Після цього необхідно в ту ж сторону, як і при відкритті, повернути засувку кронштейна до упору. Точно також необхідно виконати і з другим кронштейном. Після того, як горизонтальні жалюзі змонтовані, необхідно перевірити їх надійну роботу на відкривання і закривання.