Технологія пристрою цегляного ганку Довговічність будь-якого цегляного ганку часто буває нетривалою, чотири-п'ять років і його окремі елементи приходять в непридатність. Розуміння того, що дотримання важливих правил при його будівництві, що стосуються вимог по глибині закладення і гідроізоляції, приходить як раз після закінчення цього строку.

Порушення будівельних норм або нехтування ними призводить згодом до повного руйнування ганку. Відсутність гідроізоляції призводить до просочування вологи з грунту. Негативні температури потім сприяють появі тріщин і відшарування облицювання. Перед пристроєм ганку необхідно знати всі нюанси, що стосуються його фундаменту.

В ідеальному варіанті - фундамент будівлі і ганку закладають одночасно при будівництві, така монолітність оптимальна при подальшої природної усадки. Якщо ж ця можливість втрачено, потрібно хоча б влаштувати їх на одному рівні по глибині і зв'язати арматурою. При різних рівнях, а так само малих глибинах неминуче поява тріщини в період промерзання грунту.

www.ukladkapolov.ru якщо будинок вже збудовано, починають з його розмітки напроти отвору. Необхідно викопати яму врівень з нижньою площиною фундаменту будівлі. Грунт на дні ями посипають піском і ретельно утрамбовують.

Потім готують сітку на всю її площу, пов'язуючи арматури діаметром 10-12 мм. Укладають сітку на дно, трохи піднявши її на висоту цегли, підкладаючи його уламки. Свердлять в цоколі по всій площі підготовку прибудови декілька отворів великого діаметра під закладку арматури.

Далі бетонують відрізки арматури для зв'язки в отворах і заливають шаром бетону сітку. На застиглому поясі по периметру ями укладають на розчин обпалена цегла до рівня вимощення. Отриману конструкцію заповнюють забутовочным цеглою з бетонним розчином. Вирівнюють загальну площу забутовочной кладки розчином і після його застигання приступають до пристрою гідроізоляції.

Тонкий аквазол або інший гідроізолюючий матеріал в 2 шари розкочують по вирівняній поверхні з загином на вертикальну частину цоколя до отвору. Якщо застосовується руберойд, надійніше буде приклеїти його бітумом, до того ж він не буде відставати від стіни і заважати при кладці. В місцях виходу арматури гідроізоляцію просто продавлюють.

Кладку ступенів виконують з облицювальної цегли. Фагот теж підійде для цієї мети, однак бажано використовувати самий міцний і рівна цегла. www.ukladkapolov.ru, застосовувані в декоративній і художньої обробці фасаду, влаштування ганку ніякого відношення не мають, адже кожна ступінь має висоту всього в 2 цегли. Більше значення при виконанні облицювання має якість розчину і укладання.

Забутовочным цеглою, також як і в основі прибудови, заповнюють внутрішні порожнини ступенів на розчин. Поверхня ступенів вирівнюють для укладання облицювання, в якості якої оптимальним варіантом буде наклейка керамогранітних плиток з протиковзким ефектом.